یکشنبه , ۱۴۰۲/۳/۱۴ , ۵:۱۸ ق٫ظ

زخمه و خیریه محک

موسسه خیره محک بهانه ای شد تا بتوانیم انسانیت و شرافت خود را نسبت به همنوع و همزاد خودمان، که متاسفانه در شرایط ناگوار و سختی در این دنیای فانی قرار دارند، اثبات کنیم.
از این رو سایت موسیقی زخمه با توجه به وظیفه انسانی خود اقدام به ایجاد صفحه های در سایت رسمی خود و به منظور کمک و همدلی به کودکان مبتلا به سرطان کرده است.

موسسه خیریه محک

زخمه و خیریه محک

موسسه خیریه با حمایت از کودکان مبتلا به سرطان با نام اختصاری ” محک ” از سال ۱۳۷۰ و با شماره ثبت ۶۵۶۷ در قـالب یک سـازمان غیر انتفاعی_غیر دولتی با انگیزه والای کمک به همنوع فعالیت همه جـانبه خود را جهت حمایت از کودکان مبتلا بـه سرطان زیر ۱۶ سال و خانواده‌های آنـان آغاز کرده است.

در طـول ۲۹ سال فعـالیت، محک بـا بهره‌گیری از کمک‌های انسان دوستانه مردم نیکوکار و همراهی مدیران نیک اندیش و تلاش پیگیر نیروهای داوطلب و موظف خود به موفقیت‌های چشمگیری در حوزه‌های امور خیریه، درمان و تحقیقات دست یافته است و به یکی از قطب‌های درمان در خاورمیانه تبدیل شده است.

دریافت مقام مشورتی از شورای اقتصادی، اجتماعی سازمان ملل متحد(ECOSOC)، عضویت در سازمان‌های معتبر بین‌المللی مرتبط با سرطان کودکان، احداث تنها بیمارستان فوق تخصصی سرطان کودکان در خاورمیانه با زیر بنای ۱۸۰۰۰ متر مربع و امکانات کامل کلینیکی و پاراکلینیکی در سال ۱۳۸۶، دریافت تندیس نقره‌ای کیفیت (GIC) از موسسه بین المللی استاندارد “جی.آی.سی”، اخذ استاندارد NGO Benchmarking از شرکت SGS به عنوان اولین سازمان غیردولتی درمنطقه خاورمیانه، دریافت نشان طلای انجمن بین‌المللی مدیریت پروژه (IPMA)، انجام پروژه‌های تحقیقاتی-کاربردی با همکاری معتبرترین موسسات تحقیقات داخلی و خارجی نشان دهنده فعالیت مؤثر این موسسه خیریه در سطوح پیشرفته ملی و بین‌المللی است.

شما هم سهمی در نجات کودکان محک داشته باشید کمک آنلاین

اشتراک گذاری
ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است