سه شنبه , ۱۴۰۲/۳/۱۶ , ۶:۲۱ ق٫ظ

همکاری با زخمه

درآمد زایی بدون هیچ سرمایه گذاری مالی، بدون دردسر ارسال مرسوله، بدون محدودیت زمانی یا مکانی، کرایه و اجاره و فقط از طریق همکاری با سایت تبلیغاتی و خدماتی موسیقی زخمه.

سیستم همکاری با زخمه به شما وعده درآمدهای بزرگ می‌دهد، اما این وعده نیازمند تلاش و تصمیمات درست شماست که ما تا آخر در کنارتون هستیم. یکی از این تصمیمات و استراتژی‌ها ایجاد ارتباط با سایر افراد بصورت حضوری، دهان به دهان، ارتباط در شبکه های اجتماعی و وب‌سایت‌های معتبر است. کافیست بتوانید اعتماد آن‌ها را کسب کنند.

موسیقی زخمه به عنوان اولین سایت موسیقی در مبحث و زمینه راهنمای خرید و قیمت، نقد و بررسی محصولات، آموزش، تبلیغات و اخبار موسیقی در کشور، و به عنوان عضوی از جامعه هنری و موسیقی ایران عزیز، همواره سعی بر آن داشته تا در ارتقای سطح فرهنگ و هنر جامعه نقش بسزایی ایفا کرده و راه گشای ارتباط گردانندگان چرخه موسیقی کشور باشیم.

کسب نمایندگی های فعال و رسمی زخمه یکی از محور های اصلی برای همکاری در فعالیت و خدمات که یک سایت خدماتی و تبلیغاتی موسیقی در کشور عزیزمون ایران با همکاران اصلی ما در این رابطه که عبارتند از: فروشگاه ها، فروشگاه ها، تولید کنندگان و وارد کنندگان، سازگران ، اساتید موسیقی و …. تمامی همکاران دیگری که به پیشرفت موسیقی در ایران عزیز کمک میکنند.

شما میتوانید برای ملحق شدن به هر یک از این گروه های ذکر شده و اطلاع از نحوه تبلیغات خدمات در زخمه فرم مربوط زیر را پر کنید و منتظر خبر های خوب از طرف ما باشید.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

اشتراک گذاری
ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است