پنجشنبه , ۱۴۰۲/۱/۱۰ , ۱۲:۳۵ ب٫ظ

سوالات متداول

برای ثبت رزرو بنر تبلبغاتی یا همکاری در فروش محصول حتما باید در سایت زخمه ثبت نام کنم؟

بله، ثبت نام شما در سایت زخمه ضروری است. ثبت نام در سایت زخمه به شما این امکان را می دهد که بتوانید تمامی اطلاعات را مشاهده و مدیریت کنید و همچنین از دیگر امکانات سایت زخمه برای کاربران ثبت نامی بهره مند شوید.

چگونه میتوانم لیست ثبت رزرو بنر تبلبغاتی یا همکاری در فروش محصول خود را ببینم و سازمان دهی کنم؟

پس از ثبت هر نوع درخواست شما در سایت زخمه، میتوانید با مراجعه به پنل کاربری خود و در قسمت تیکتهای پشتیبانی از تمامی بنر تبلبغاتی یا همکاری در فروش محصول خود بصورت کامل اطلاع داشته باشید.

آیا امکان ثبت رزرو بنر تبلبغاتی یا همکاری در فروش محصول فعالیت خارج از کشور وجود دارد؟

متاسفانه خیر، امکان ثبت رزرو بنر تبلبغاتی یا همکاری در فروش محصول برای دوستان عزیزی که ساکن خارج از کشور هستند و تقاضا دارند فراهم نمیباشد.

آیا سایت زخمه یک سایت فروشگاهی است ؟!

خیر، به هیچ وجه سایت زخمه یک سایت فروشگاهی لوازم و ادوات موسیقی نیست، بلکه فقط یک سایت تبلیغاتی و همکاری در فروش برای فروشگاه های اینترتی و حضوری داخل کشور عزیز ایران طراحی و راه اندازی شده است.

آیا امکان پرداخت با حساب/درگاه های بین المللی در سایت وجود دارد؟

متاسفانه خیر، امکان استفاده از پرداخت با حساب/درگاه های بین المللی در سایت زخمه وجود ندارد.

با استفاده از کدام کارت بانکی شتابی میتوانم اقدام به پرداخت کنم؟

خوشبختانه درگاه های موجود در سایت زخمه شما را قادر میسازد که با استفاده از تمامی کارت بانکی های عضو شبکه شتاب، در سایت اقدام به پرداخت کنید.

آیا ممکن است پرداخت از سایت ناموفق باشد ولی مبلغ از حساب من کم شده باشد؟

گاهی ممکن است در هنگام پرداخت شبکه بانکی مورد نظر مشتری قطع و یا با اختلال مواجه شود و پرداخت ناموفق انجام شود. اما در این مواقع اصلا جای نگرانی وجود ندارد. در این حالت معمولاً پول شما در حساب‏‌های میانی بانک است و خود بانک مورد نظر مغایرت‏‌ها را رفع کرده و مبلغ را به صورت خودکار به حساب شما برگشت می‌‏دهد. اگر احیانا تا ۷۲ ساعت بعد از تراکنش ناموفق پول به حسابتان برگشت نخورد، آنگاه با بانک عامل پرداخت اینترنتی تماس بگیرید تا مغایرت برطرف شود.

چگونه خرید مطمئن‌تر انجام دهم؟

سایت زخمه همانند همه پلترفرم های تبلیغاتی، از هویت آگهی‌دهندگان ناآگاه است. پیشنهاد ما به شما این است که اکیداً پیش از دریافت کالا یا خدمات مبلغ را به حساب شخص واریز نکنید و حتماً تنها از شهر خود و ساکنان آن به صورت حضوری خرید کنید. بهترین و امن‌ترین پیشنهاد ما برای انجام معامله، قرار گذاشتن در شعب بانک‌ها و انتقال پول پس از دریافت کالا در شعبه است. لطفاً راهنمای خرید امن زخمه را نیز مطالعه کنید.

چرا گاهی اوقات تأیید ثبت رزرو بنر تبلبغاتی یا همکاری در فروش محصول طولانی می‎شود؟

بررسی بنر تبلبغاتی یا همکاری در فروش محصول‎ ها یک فرآیند انسانی و غیر رباطی است و برای حفظ کیفیت زخمه باید با دقت انجام شود. بازبینی ‎ها توسط ناظران ساین زخمه در ساعات و روزهای کاری انجام می‎گیرد، پس لطفا کمی تأمل کنید.