سه شنبه , ۱۴۰۲/۳/۱۶ , ۹:۳۴ ق٫ظ

حمید نوربخش برای دومین بار مدیر عامل خانه موسیقی شد

حمید نوربخش برای دومین بار مدیر عامل خانه موسیقی شد

هیات مدیره‌خانه موسیقی پس از گذراند پنج جلسه بحث و بررسی در خصوص گزینش مدیرعامل اصلح سرانجام حمیدرضا نوربخش را برای تصدی این سمت برگزید.

جلسه هیئت مدیره خانه موسیقی ایران با حضور داریوش پیرنیاکان، حمیدرضا اردلان ،حمیدرضا عاطفی ، هنگامه اخوان، زیدالله طلوعی و آذر هاشمی روز یکشنبه ۲۸ آذرماه در محل خانه موسیقی تشکیل شد.

در این جلسه مسعود شعاری و محسن رجب پور به صورت آنلاین شرکت داشتند.

در این جلسه اعضای هیات مدیره در ادامه جلسات قبلی در خصوص انتخاب مدیرعامل وارد شور و تبادل نظر شدند. در نهایت هیئت مدیره با رای قاطع حمیدرضا نوربخش را به عنوان مدیرعامل دوره جدید فعالیت خانه موسیقی برگزیدند.

سخنان پیرنیاکان

پیرنیاکان در خصوص ضوابط و شاخص‌های مدنظر هیات مدیره برای مدیر عامل گفت: فرد برگزیده باید خودش از هنرمندان طراز اول موسیقی باشد. این موضوع مد نظر بسیاری از پیشکسوتان و بزرگان شورای عالی و دیگر عزیزان بوده این است

پیرنیاکان در پایان با اشاره به برنامه و رزومه برخی از نامزدهای مدیرعاملی گفت: هیئت مدیره مقرر کرد تا مدیرعامل جدید از تمامی ظرفیت‌ها و توانایی‌های متقاضیان مدیرعاملی که علاقه مند به همکاری با خانه موسیقی هستند استفاده کند.

دوم اینکه باید به جریان‌ها و فعالیت‌های مختلف هنر موسیقی مسلط باشد. علاوه بر آن به مدیریت فرهنگی و تعامل با مدیران میانی و بالادستی فرهنگ و هنر کشور اشراف و تعامل سازنده داشته باشد.

سخنگوی خانه موسیقی

سخنگوی خانه موسیقی در ادامه به وجود این دو ویژگی در رزومه کاری نوربخش، به سوابق مدیریتی ایشان و نقش پررنگ وی در همراهی نهاد خانه موسیقی در سنوات گذشته اشاره کرد.

ضمن تاکید به این موضوع افزود: مدیرعامل خانه موسیقی باید کاملاً با بدنه این نهاد آشنایی و با آنها ارتباط خوب و صمیمانه‌ای داشته باشد. در واقع از جنس و بافت هنرمندان باشد.

نوربخش در این زمینه و در سالیان گذشته نشان داده که از این نظر مدیری موفق و مورد وثوق جامعه هنری و اهالی موسیقی بوده است.

رئیس هیات مدیره با هفت رای اعضا هیئت مدیره به مدیرعاملی نوربخش که به نوعی رای قاطع تلقی می‌شود.

همچنین با اشاره به این موضوع گفت: واقعاً تک‌تک اعضای هیئت مدیره با صرف وقت بیش از یک ماه و با دقت تمام برای انتخاب بهترین گزینه همفکری کردند. خوشبختانه به یک تصمیم واحد و قاطع رسیدیم.

این خود نشان از آینده‌ای روشن و امیدبخش برای این نهاد است. امیدواریم در این فرصت در جهت اعتلای هنر موسیقی و محقق ساختن مطالبات بحق هنرمندان موفق شویم.

شایان ذکر است بر اساس اعلام خانه موسیقی در یک ماه گذشته هیئت مدیره برنامه‌ها و سوابق برخی از نامزدهای مدیرعاملی را بررسی و با بعضی افراد به صورت حضوری مذاکره کرده بودند.

به گزارش خبرگزاری ایسنا و بازانتشار توسط زخمه

شناسه خبر: 1730000929

لطفا امتیاز خود را وارد کنید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱۵ رای
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است