سه شنبه , ۱۴۰۲/۳/۱۶ , ۹:۰۰ ق٫ظ

نرسیدن ظرفیت کامل سالن ها به عمر کنسرت بهنام بانی

نرسیدن ظرفیت کامل سالن ها به عمر کنسرت بهنام بانی

کنسرت بهنام بانی، خواننده موسیقی پاپ ایران، ۱۷، ۱۸، ۱۹ و ۲۰ آذر در تالار هتل لاله پارک تبریز  برگذار خواهد کرد.

کنسرتی با کف قیمت بلیت ۱۲۰ و سقف ۱۶۰ هزار تومان و تنها با استفاده از ۵۰ درصد ظرفیت سالن که همه بلیت‌های آن به فروش رفته یا اصطلاحا سولداوت شده است.

روز چهارشنبه ۱۰ آذر این اتفاق همزمان با انتشار خبر، محمود شالویی، سرپرست معاونت امور هنری، از امکان استفاده از صددرصد ظرفیت سالن‌ها رخ داد.

مدیرعامل موسسه فرهنگی هنری آوای فروهر

محمد حاتم‌پور مدیرعامل موسسه فرهنگی هنری آوای فروهر، ضمن اعلام این خبر که بلیت کنسرت بهنام بانی با استفاده از همان ۵۰ درصد ظرفیت فروخته شده است.

در رابطه با کنسرت بهنام بانی در جواب این سوال که چه تعداد بلیت فروخته اید، این چنین گفت: «ما سال‌های گذشته که در این سالن کنسرت می‌گذاشتم، ۱۲۰۰ تا ۱۳۰۰ صندلی در اختیار داشتیم.

هم‌اکنون مجوزی که گرفتیم ۴۸۰ صندلی قابل فروش در هر نوبت اجرا بود. با احتساب بلیت‌های مهمان ۴۲۰ تا ۴۳۰ صندلی با متوسط قیمت بلیت ۱۵۰ هزار تومان در اختیار داشتیم.

با احتساب قیمت بلیت هواپیما، هتل، اقامت گروه، ناهار، شام، پذیرایی، کامیون‌هایی که سیستم نور و صوت را می‌برند و برمی‌گردانند.

هزینه‌هایمان را درنمی‌آوریم و برگزاری این کنسرت صرفا کاری دلی است. تا حرکت متوقف‌شده دوباره از سر گرفته شود.»

او همچنین تاکید کرد: «من به عنوان مدیربرنامه این رویداد از برگزاری کنسرت در تبریز با قیمت بلیت ۱۲۰ تا ۱۶۰ هزار تومان و با استفاده از تنها ۵۰ درصد ظرفیت سالن، هیچ سودی نداشته‌ام.»

به گزارش خبرگزاری خبر فوری و بازانتشار توسط زخمه

شناسه خبر: 1650000914

لطفا امتیاز خود را وارد کنید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است